Nyomtatás

 
  Versenytánc  
  Táncversenyek  
 
Nyugat-Magyarország Területi Bajnokság - forgatókönyv
2012-03-02 18:46

Nyomtatóbarát verzió


2012. március 3-4-én rendezik meg Kaposmérőn a Nyugat-Magyarországi Területi Bajnokságot, amelynek elkészült a forgatókönyve...

Időpont: 2012. március 3-4.

Helyszín: Hunyadi János Általános Iskola Sportcsarnoka - Kaposmérő, Hunyadi János utca 9.

1. versenynap - 2012. március 3. 13 óra

12.30 Helyszíni nevezés zárása, Parkettpróba
13.00 Megnyitó

13.10 Junior I.-II. Hobby Standard Előtánc
13.20 Gyerek II. D Standard Előtánc
13.30 Junior I. D Latin Elődöntő (9 pár, 1 kör)
1340 Junior I. Hobby Standard DÖNTŐ
13.50 Junior II. Hobby Standard DÖNTŐ
14.00 Gyerek II. D Standard DÖNTŐ
14.10 Junior I. D Latin DÖNTŐ
14.20 Junior I.-II. Hobby Latin Előtánc
14.30 Junior II. D Standard Előtánc
14.40 Gyerek II. D Latin Előtánc
14.45 Junior I. C Latin Előtánc
14.50 Junior I. Hobby Latin DÖNTŐ
15,00 Junior II. Hobby Latin DÖNTŐ
15.10 Junior II. D Standard DÖNTŐ
15.20 Junior II. C Latin Előtánc
15.30 Junior I. C Latin DÖNTŐ
15.40 Gyerek II. D Latin DÖNTŐ
15.50 Junior I. D Standard Előtánc
16.00 Junior II. C Latin DÖNTŐ
16.10 Junior I. D Standard DÖNTŐ
16.20 Junior II. D Latin Elődöntő (9 pár, 1 kör)
16.30 Junior II. C Standard Előtánc
16.40 Junior II D Latin DÖNTŐ
16.50 Junior II. C Standard DÖNTŐ
17.00 Eredményhirdetés


2012. március 4., vasárnap 10 óra

9.oo Parkett próba, nevezés
9.30 Délelőtti blokknak helyszíni nevezés zárása
10.00 Bevonulás, megnyitó

Délelőtti blokk
10.15 Ifjúsági D Standard Elődöntő (11 pár, 2 kör)
10.35 Felnőtt D Standard Elődöntő (13 pár, 2 kör)
10.50 Felnőtt C Standard Előtánc
11.00 Ifjúsági D Standard DÖNTŐ
11.10 Felnőtt D Standard Középdöntő (9 pár, 2 kör)
11.30 Felnőtt C Standard DÖNTŐ
11.40 Felnőtt B Standard Előtánc
11.50 Felnőtt D Standard DÖNTŐ
12.00 Felnőtt B Standard DÖNTŐ
12.20 Táncbemutató, Eredményhirdetés

12.20 Délutáni blokk helyszíni nevezésének zárása
12.45 Parkett próba

Délutáni blokk
13.30 Felnőtt C Latin Elődöntő (14 pár, 2 kör)
13.40 Ifjúsági D Latin Elődöntő (15 pár, 2 kör)
14.00 Ifjúsági C Standard Előtánc
14.10 Felnőtt C Latin Középdöntő (9 pár, 2 kör)
14.30 Ifjúsági D Latin Középdöntő (9 pár, 2 kör)
14.50 Ifjúsági C Standard DÖNTŐ
15.00 Felnőtt C Latin DÖNTŐ
15.10 Ifjúsági D Latin DÖNTŐ
15.20 Felnőtt D Latin Elődöntő (12 pár, 2 kör)
15.40 Ifjúsági B Latin Előtánc
15.50 Ifjúsági C Latin Elődöntő (10 pár, 2 kör)
16.10 Felnőtt D Latin DÖNTŐ
16.20 Felnőtt B Latin Elődöntő (8 pár, 2 kör)
16.40 Ifjúsági C Latin DÖNTŐ
16.50 Ifjúsági B Latin DÖNTŐ
17.00 Felnőtt B Latin DÖNTŐ
17.10 Táncbemutató
17.30 Eredményhirdetés
Versenykategóriák
  HOBBY-
BRONZ
HOBBY-
EZÜST
HOBBY-
ARANY
STANDARD LATIN TÍZTÁNC
Gyerek I.       Hobby, D Hobby, D  
Gyerek II.       Hobby, D, C Hobby, D, C  
Junior I.       Hobby, D, C, B Hobby, D, C, B  
Junior II.       Hobby, D, C, B Hobby, D, C, B  
Ifjusági       Hobby, D, C, B, A Hobby, D, C, B, A  
Felnőtt       Hobby, D, C, B, A, S Hobby, D, C, B, A, S  
Senior       Hobby, D, C, Open Hobby, D, C, Open  
 
Forrás: MTáSZ



© 2005-2017 Országos Tánchírek - www.tanchirek.hu